У селі Павлівка відкрили спортивний майданчик!

Опубліковано admin на

26 грудня 2019 року у селі Павлівка відбулась, без перебільшення, значуща, як для цього мальовничого села,  подія – відкрито  спортивний майданчик з сучасними вуличними тренажерами. Це спільний проєкт, який було реалізовано зусиллями Павлівської сільської ради та Благодійного фонду Альберта Черепахи.

Мешканці села дуже чекали на цей захід і сьогодні, напередодні  новорічних свят, нарешті роботи по облаштуванню тренажерів були завершені. Привітати павлівців приїхали гості: засновник Благодійного фонду, депутат Херсонської обласної ради, керівник потужного підприємства ТОВ «Агро-Співдружність» Альберт Черепаха та Голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов.

На урочисте зібрання прийшло немало місцевих жителів, як молоді так і більш дорослі, які привітно і тепло зустрічали гостей.

Сільський голова Катерина Бондар привітала всіх присутніх з  цієї подією та призвала місцеве населення активно займатися спортом! На захід було запрошено і настоятеля Петропавлівського храму отця Іллю, який провів молебень і освятив спортивний майданчик!

Виступив з вітальним словом і Альберт Вікторович Черепаха, після чого вони разом с сільським головою Катериною Бондар перерізали символічну стрічку і відкрили вуличні тренажери.

Після відкриття багато охочих місцевих жителів прийнялися випробовувати сучасні тренажери й щиро раділи тому, що тепер у них, в центрі села, з’явилось таке прекрасне місце, де можна проводити своє дозвілля з користю для здоров’я. Були серед таких і Андрій Євстратов та Альберт Черепаха. Альберт Вікторович особисто сам випробував усі тренажери та навіть зіграв в настільний теніс з місцевою жителькою Анною Солов’ян.

  Засновник Благодійного фонду залишився задоволений таким спільним реалізованим проєктом та зауважив, що і надалі буде працювати на благо Генічеського району.

За інформацією Благодійного фонду Альберта Черепахи


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *