Телевізор для Миколи Матвійовича

Опубліковано admin на

Вдруге упродовж травня Альберт Черепаха, засновник Благодійного фонду, особисто відвідав учасника бойових дій Другої світової війни Миколу Матвійовича Михайлова, який мешкає у селі Попівка Генічеського району. Вперше спілкування Альберта Вікторовича з цією поважною людиною відбулося напередодні святкування Дня Перемоги, що відзначається 9 травня.

Тоді представниками Благодійної організації “Благодійний фонд Альберта Черепахи” в Генічеському районі було вручено близько 100 продуктових наборів ветеранам Другої світової та іншим категорійним громадянам, які постраждали під час воєнного лихоліття 40-х років минулого сторіччя. Набори містили продукти харчування, серед яких м`ясна продукція, крупи, макаронні вироби, олія, шоколад тощо, й, звісно, “фронтові 100 грамів”.

Декого Альберт Вікторович відвідав особисто. Серед таких людей – і 91-річний Микола Матвійович. Вони щиро поспілкувалися. Ветеран, який під час Другої світової служив у Бессарабії в Дунайській флотилії, ділився спогадами про воєнні та повоєнні роки. І приємно вразив добродія своєю жвавістю, енергіністю та емоційністю.

Тож не минуло й місяця, як Альберт Черпаха знову відвідав поважного чоловіка. До ветерана додому він прибув не з пустими руками. У подарунок дідусеві привіз величенький счасний телевізор, що скрашуватиме життя старенького. Микола Матвійович дуже вдячний меценату за такий коштовний подарунок. Як зазначає сам Альберт Вікторович, для ветерана телевізор стане “вікном у велике сучасне життя”. Адже Попівка розташована дещо далеко від цивілізації. А Микола Матвійович за станом здоров`я досить обмежений у пересуванні.

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *