Черепаха Альберт Вікторович

Народився 10 травня 1968 року в м Запоріжжя. Громадянин України. Все дитинство і юність прожив в рідному місті, там же і навчався в школі. В дитинстві захопився плаванням, а пізніше отримав звання Майстра спорту з плавання. Після закінчення навчання в школі, з 1983 по 1987 роки навчався в Запорізькому металургійному технікумі за кваліфікацією «технолог».

У 1987-1989г.г. проходив навчання в Калузькому авіаційному центрі, де отримав спеціальність льотчика винищувальної авіації. Альберт Вікторович також є офіцером запасу. У 2007 році, вирішивши отримати найбільш професійні знання у галузі, якою і нині займається його підприємство, вступив до Дніпропетровського державного аграрного університету на спеціальність «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» за кваліфікацією «інженер – технолог». Отримав ступінь бакалавра, а пізніше магістра.
Свою трудову діяльність розпочав у 1989 році в Запорізькому спеціалізованому управлінні «Югогнеупор» на посаді механіка, а потім став начальником транспортного господарства, де працював до 1998 року. У 1998 році, змінивши посаду начальника на більш відповідальну – посаду заступника голови правління працював у ВАТ «Компанія« ДНІПРОХОЛД ». У 1999 році Альберт Вікторович приймає рішення почати свою власну справу і таким чином створює підприємство ТОВ «Промагроекспресс», де він займає посаду генерального директора. В 2002 році Альберт Вікторович стає директором ДП «Співдружність Україна» – філії одного з найбільших підприємств ближнього зарубіжжя. І з 2002 року свою діяльність починає компанія ТОВ «Агро – Співдружність» – підприємство, яке до цього дня, і вже більше 15 років займає лідируючі позиції серед аграрних компаній України.
Альберт Вікторович бере активну участь в політичному житті країни, а в особливості регіону. Так в 2004 році Альберт Вікторович став депутатом Генічеської районної ради 5-го скликання, а також членом постійної комісії з земельних питань АПК. З 2009 року по 2014 рік – депутат обласної ради 6-го скликання, а також член постійної комісії із земельних питань та екології. З 2014 року є чинним депутатом обласної ради 7-го скликання, а також членом постійної комісії із земельних питань та екології. За час своєї трудової діяльності Альберт Вікторович нагороджений:
Сімейний стан: одружений і має дочку.