Благодійний фонд Альберта Черепахи впроваджує премію для найсумлінніших учнів-випускників!

З нагоди свята – дня знань, засновник благодійного фонду Альберт Черепаха та представники фонду завітали до багатьох шкіл Генічеського району, або привітати учнів із першим вересня та побажали гарного настрою на весь навчальний рік, блискучих успіхів і легких завдань, цікавого дозвілля і цікавих пригод, бравих знань і особистих досягнень. Напередодні свята багато шкіл звернулися до фонду із проханням придбати необхідне для навчання устаткування, оргтехніку, а також провести необхідні ремонтні роботи. Тож на святкові лінійки представники фонду завітали із такими бажаними подарунками. Також особливої уваги отримали наймолодші дітки – першколасники. Усім новоспеченим школярам Благодійний фонд презентував набори солодощів.

Але окрім корисних подарунків для шкіл, Альбер Черепаха приготував ще один подарунок – на цей раз саме для майбутніх випускників Генічеського району. Першого червня на святі, присвяченому дню захисту дітей засновник Благодійного фонду анонсував впровадження премії для найсумлінніших майбутніх випускників і Альберт Черепаха своє слово дотримав. Цього року Благодійний фонд вперше впроваджує Премію Черепахи, яку зможе отримати кожен сумлінний учень. Наприкінці 2020ого навчального року команда Благодійного фонду обере п’ятьох найстаранніших та відмінних учнів, які отримають Премію Черепахи, загальним грошовим номіналом у 25 000 гривень, тобто по 5 000 гривень для кожного найсумліннішого учня.

Критеріями оцінки стане наступне:

Для того щоб прийняти участь у номінації на конкурс необхідно подати свої наступні документи:

Зазначаємо, що усі учні, які приймають участь у номінації повинні обов’язково навчатися в одній із шкіл Генічеського району.
Усі вищевказані документи необхідно відправити листом із повідомленням до 20 липня 2020 року на поштову адресу фонду:
75517, Херсонська область, Генічеський район, село Червоне, вулиця Центральна, будинок 2 А.
Таким чином засновник фонду сподівається заохотити молодь до більш серйозного ставлення до освіти, мотивувати учнів навчатися із користю, а також відзначити найстаранніших майбутніх випускників. « Наше майбутнє та майбутнє нашої країни в руках нашої молоді, тож допоможемо Україні стати кращою!» – зазначає засновник фонду Альберт Черепаха.