Нарешті здійснилося!

Опубліковано admin на

Село Сиваш Чонгарської сільської ради знаходиться на відстані 60 км від Генічеська, в селі проживає близько 200 жителів, яким постійно потрібна медична допомога. В Сивашах є фельдшер, яка працює сумлінно і відповідально, проте умови праці не відповідали санітарним нормам, приміщення колишнього фельдшерсько-акушерського пункту знаходилось в аварійному стані: дах протікав, були проблеми з електрикою, що постійно виходила з ладу, при морозі у приміщенні було дуже холодно, і взагалі неможливо було приймати пацієнтів, будівля потребувала капітального ремонту.

Як розповідають місцеві жителі, раніше ФАП більше нагадував стару сільську хату, яка от-от завалиться, тому було прийнято спільне рішення знайти нове приміщення для облаштування пункту. Тож за роботу прийнялися всі гуртом: жителі села, Генічеська районна рада,  Чонгарська сільська рада та, звісно, Благодійний фонд Альберта Черепахи.  Було знайдено нове приміщення, яке потребувало ремонту! 

Альберт Вікторович ще попереднього разу, коли відвідував Сиваші з подарунком – окулярами для Новак Дмитра, пообіцяв місцевим жителям, що не залишить це питання без розгляду й уваги! І дійсно так і вийшло, фонд Альберта Черепахи надав фінансову допомогу для проведення ремонтних робіт у новому приміщенні ФАПу, тож 12 грудня 2019 року відбулось святкове відкриття оновленого ФАПу.  

Серед численних гостей був присутній на відкритті й Альберт Вікторович, який  привітав присутніх та побажав селянам міцного здоров’я, аби до ФАПу вони звертались якомога рідше та лише в профілактичних цілях та зауважив, що фонд завжди буде поруч у розв’язанні таких питань, тому що нам тут жити!                

Загалом, місцеві мешканці, які прийшли на відкриття медичного закладу, зауважили, що відтепер звертатись за консультацією чи допомогою до фельдшера буде значно приємніше, враховуючи нове приміщення. Звісно, залишається ще багато невирішених питань, але це перший великий крок, який вже зроблено спільними зусиллями та за активною участю Благодійного фонду Альберта Черепахи.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *