І місце у фінальному турі Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів

Опубліковано Фонд Альберта Черепахи на

Учениця 6-Б класу НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області Олійник Віолетта разом з керівником  проекту вчителем інформатики Каламбет Ю.О. у січні 2020 року взяли участь у заочному турі ХІХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2020», за результатами якого потрапили до фіналу (одна  із двох представників Херсонської області).

Завдяки спонсорській допомозі благодійного фонду Альберта Черепахи та її представника Євстратової Д.С., голови районної ради Євстратова А.О. Олійник Віолетта  з учителем Каламбет Ю.О. 25 − 28 лютого 2020 року виступили у фінальному турі ІІ етапу ХІХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2020» та XІ національному турі Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2020», який провели Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді в місті Києві.

Перемогу в змаганнях виборювали понад 140 учнів та вихованців закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти, студентів закладів вищої освіти. Учасники очних етапів найкращим чином презентували свої авторські апаратні і програмні рішення для обчислювальних систем компетентному журі (у вигляді постерного (стендового) та електронного захисту власних проектів). За підсумками виборювань Олійник Віолетта, яка представляла  роботу «Дитяча жорстокість» (керівник проекту Каламбет Ю.О.) у номінації «Комп’ютерне мистецтво», посіла І місце у фінальному турі ІІ етапу ХІХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2020» та XІ національному турі Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2020», отримала дипломи в номінаціях «Юна надія» і «Стильність оформлення та якісний інтерфейс».

Стаття за матеріалами офіційного сайту Генічеської районної ради.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *