Фонд Альберта Черепахи нагородив кращих учнів та вчителів Генічеського району!

Опубліковано admin на

19 грудня  2019 року в актовій залі Генічеської музичної школи  відбулась урочиста церемонія вручення обласних стипендій «Флагмани шкіл Херсонщини» та «Учень року».

Кожного року кращих вчителів та учнів загальноосвітніх шкіл Генічеського району, які протягом року були переможцями та призерами районних і обласних конкурсів, олімпіад, працювали над впровадженням нових методів, інновацій в навчальний процес, працювали над захищенням робіт малої академії наук відмічають і нагороджують керівники району.

Цього року до святкових заходів приєднався і депутат Херсонської обласної ради, керівник потужного агропідприємства Альберт Черепаха, який заснував та вручив від свого благодійного фонду стипендії та подарунки педагогам та учням шкіл району.

«Знаково,  що цей захід проводиться в День Святого Миколая, коли діти і дорослі отримують подарунки, загадують бажання, вірять у те, що вони обов’язково збудуться. Вірю в наших дітей, вони найкращі! Вдячний всім вчителям за невтомну та не просту працю, за те, що вкладають у виховання дітей серце і душу, формуючи тільки найкраще в них, тим самим створюючи достойне майбутнє України!», – такими словами Альберт Вікторович звернувся до присутніх, побажавши також всім гарних і веселих новорічних свят, міцного здоров’я та благополуччя.

Після цього відбулась церемонія нагородження, в якій спільно з головою Генічеської районної ради Андрієм Євстратовим  27 найкращим педагогам-переможцям Генічеського району були вручені спеціальні грошові премії, а  26 найкращих учнів району отримали також грошові премії та чудові великі солодкі подарунки.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *