Дитяча гірка для миколаївської малечі!

Опубліковано Фонд Альберта Черепахи на

Здається, що не так давно у селі Миколаївка Генічеського району відбулося урочисте відкриття групи подовженого дня «Калинонька» Чонгарського закладу дошкільної освіти «Червона шапочка»! Чимало небайдужих людей та спонсорів приклали до цього відкриття дуже багато зусиль та разом зробили цю добру та важливу справу!

Не залишився осторонь і Благодійний фонд Альберта Черепахи, який виділив кошти на благоустрій подвір’я дитячого садочку  та облаштування його тротуарною плиткою! Наразі дитячий садочок відвідують близько 22 миколаївських дошкільнят  та, звісно, залишаються ще невирішені питання та проблеми, одне з яких відсутність дитячого майданчику біля садочка.

У Благодійному фонді Альберта Черепахи з особливою увагою та турботою вирішуються питання, які пов’язані з дітьми, саме тому Альберт Вікторович Черепаха від благодійного фонду придбав дитячу гірку для дітлахів, яка значно прикрасила територію біля дитячого садочка та надалі прогулянки дітей на свіжому повітрі  будуть різноманітними та веселими!

«Приємно бачити, коли наші діти зростають здоровими, активними та якомога більше посміхаються! Це для мене найбільша нагорода та найважливіша оцінка моєї діяльності!» – наголошує засновник фонду Альберт Вікторович Черепаха.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *