Благодійний фонд Альберта Черепахи привітав жінок Генічеського району з 8 Березня!

Опубліковано Фонд Альберта Черепахи на

5 березня в м.Генічеськ відбулись традиційні районні святкові заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня. Зазначені урочистості проходили у Генічеському районному будинку культури, який гостинно в цей день приймав найкращих жінок з усього району: директори шкіл та дитячих садків, вчителі та вихователі, медичні працівники, державні службовці та представники соціальних служб, громадських об’єднань та інших сфер.

В цей день повний зал, представлений прекрасною половиною людства, вітали керівники Генічеського району та міста. Особлива роль у вітальній програмі була відведена депутату Херсонської обласної ради та засновнику благодійного фонду Альберту Черепасі, який привітавши чарівних жінок у залі, представив і творчий подарунок – виступ популярного в Україні каверколективу «Фарфор» з м.Запоріжжя.

Одразу ж після початку концертної програми стало зрозумілим, що подарунок прийшовся до душі присутнім жінкам та дівчатам, які не тільки підспівували прекрасній солістці гурту, а й трішки згодом почали танцювати та, навіть, водити хоровод по залу районного будинку культури.

«Вважаю, що захід, який ми спільно організували і провели з Головою районної ради Андрієм Євстратовим та депутатським корпусом райради вийшов на всі 100%. Дуже приємно, що сьогодні нашим чарівним жінкам, які були присутні у залі, вдалося відволіктись від повсякденних турбот і проблем та гарно відпочити, зарядитися хорошим настроєм на найближчі дні. Жінки – це берегині нашого непростого чоловічого життя, це саме найкраще, що подарував нам Господь Бог. Тому нам треба їх берегти, цінувати, шанувати, інколи балувати та, обов’язково, дуже сильно любити! Ще раз вітаю всіх жінок з наступаючим святом, гарного весняного настрою та багато любові!», – коментує Альберт Черепаха.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *