Благодійний фонд Альберта Черепахи привітав ветеранів

Опубліковано Фонд Альберта Черепахи на

Напередодні святкування ювілейної 75-ї  річниці з Дня перемоги, яка відзначається 9 травня Благодійний фонд Альберта Черепахи вітав ветеранів Другої світової війни.

Виконавчий директор фонду  Дар’я Євстратова та інші представники благодійної організації від імені Альберта Черепахи завітали в гості до людей, які багато років тому  своїм подвигом подарували нам можливість жити вільно від фашизму. Спілкуючись з ветеранами, вони згадували минуле: жахіття війни, складні часи відновлення та розбудови країни у післявоєнні роки. Було важко, але той патріотизм, що був у людей та невгамовна любов до життя, давали сили, наснагу  захищати, а потім відновлювати країну для того, аби їхні нащадки жили краще, в мирі та злагоді!

 В ці дні увага та найщиріші побажання міцного здоров’я а також вручені, заздалегідь підготовлені представниками фонду продуктові набори, з традиційними фронтовими «100 грам» були для цих людей найкращими привітаннями з  нагоди святкування Дня перемоги.

Усього Благодійною організацією «БФ Альберта Черепахи» було охоплено 89 ветеранів та представників інших категорій громадян, які постраждали під час війни. Це мешканці таких  населених пунктів як Павлівка, Привільне, Плавське, Чонгар, Попівка, Новоолексіївка, Рівне, Вікторівка, Рикове, Щасливцеве, Стрілкове, Червоне та місто Генічеськ.

Засновник Благодійний фонд Альберта Черепахи з повагою й шаною ставиться до ветеранів, які ціною свого життя вибороли Велику Перемогу, тому кожного року вітає ветеранів зі святом вже багато років. Керівництво благодійної організації запевняє, що й надалі підтримуватиме учасників бойових дій, інших категорій громадян, які постраждали під час війни, та загалом багатьох, хто опинився у складних життєвих обставинах і потребує допомоги і, а насамперед, дітей.

За інформацією БФ Альберта Черепахи

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *