Благодійний фонд Альберта Черепахи підтримав народні гуляння свята Масляної у Генічеському районі!

Опубліковано Фонд Альберта Черепахи на

Масляна – стародавнє слов’янське народне свято, яке присвячене зустрічі зими з весною, оглядинам, сватанню, теплому весняному сонечку і відзначається цілий тиждень, наприкінці зими, перед Великим постом. Знають та люблять відзначати Масляну і у Генічеському районі, так у період з 28 лютого по 1 березня у багатьох селах проходили народні гуляння, до яких традиційно долучився і Благодійний фонд Альберта Черепахи.

 Розпочали масляничну естафету 28 лютого плавчани. Атмосфера на святі була дуже душевна, доброзичлива та наповнена гумором, конкурсами, пригощаннями та номерами від колективу місцевого будинку культури!

 Вже 29 лютого Масляну радо зустрічали жителі села Павлівка, які вперше за всю історію святкування цього свята встановили масляничний стовп, де кожний завзятий парубок міг спробувати власні сили та дістати корисні в господарстві подарунки від Благодійного фонду Альберта Черепахи. Охочих виявилось немало, але підкорився цей стовп не кожному, однак найспритніші зробили свою справу, отримавши у подарунок побутову техніку та набір посуду. Звісно, яке ж свято без пригощань! Різноманітні кекси, млинці, піци, вареники, пироги та інші смаколики були  заздалегідь підготовлені працівниками ТОВ «Агроспівдружність», колективом Павлівської ЗОШ, селищної ради та інших співорганізаторів. Розважали гостей запальні колективи місцевого будинку культури!

Цього ж дня відзначали Велику, без перебільшення, Масляну в Генічеську, де одним з головних спонсорів свята виступив Благодійний фонд Альберта Черепахи. В цей день на площі «Відродження» було чимало людей, які, мабуть, дуже засиділись у своїх домівках за цілу зиму і залюбки прийшли на свято!  Масляна, дійсно вдалася та була добре підготовленим святом, з чудовою концертною і конкурсною програмами! Велике різноманіття смачного, а головне безкоштовного пригощання, підбадьорювало своїми ароматами всіх охочих скоштувати смачненького!

Дуже насиченою виявилася розважальна програма, де кожний охочий від дитини до дорослого могли себе знайти у багатьох конкурсах і вікторинах, переможці та учасники яких завжди отримували подарунки від фонду. Справжньою родзинкою Масляної видалась призова лотерея з серйозними і корисними призами, серед яких розігрувались праски, блендери, електромлинниці, фен для волосся, набори посуду та інші корисні речі, що також були підготовлені Благодійним фондом Альберта Черепахи, а інтрига, хто отримає головний приз – телевізор тримала у напрузі весь натовп на протязі всього святкового заходу! Переможці лотереї отримували призи прямо на сцені від виконавчого директора фонду Дар’ї Євстратової, що була присутня на святі та вітала генічан та гостей міста!

 Фінальним акордом свята стало феєричне вогняне шоу, яке завершилось спалюванням опудала зими та запальними хороводами навколо вогнища. Мешканці міста розходились у піднесеному настрої, усміхнені та радісні!

А вже 1 березня, у прощену неділю, Масляну святкували у невеличкому, але дуже згуртованому селі Миколаївка, де свято виявилось напрочуд добре підготовленим та пройшло у дружній теплій атмосфері невеличкої миколаївської родини. Гуморески, гумористичні номери та хітові пісні, а наприкінці веселі конкурси, розваги, спалювання опудала та пригощання від благодійного фонду, ось, що можна розповісти про Масляну у Миколаївці! Це те село, в якому проживають небайдужі, ініціативні, а головне дружні люди!

«Дуже добре, коли у такий непростий час нам вдається зробити такі свята для людей. Ми завжди будемо підтримувати мешканців району, наші рідні села не тільки у святкових заходах, але й у вирішенні повсякденних проблем, які сьогодні є!» – коментує засновник фонду Альберт Черепаха.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *