Альберт Черепаха привітав педагогів Генічеського району!

Опубліковано admin на

В Генічеському районному будинку культури 3 жовтня відбувся святковий захід, присвячений Всесвітньому Дню вчителя! Концертна зала була наповнена працівниками освіти, ветеранами педагогічної праці та молодими педагогами з усього Генічеського району! Керівництво району по черзі вітали освітян та урочисто вручали грамоти за особисті досягнення у сфері освіти! Долучився до привітань і засновник Благодійного фонду – Черепаха Альберт Вікторович, який виступив з привітальним словом!

Приємним сюрпризом та подарунком від Благодійного фонду Альберта Черепахи для вчителів став концерт Віктора Романченко (переможця телевізійного шоу Х-фактор, уроженця м.Білозерка Херсонської області), який своїм запальним виконанням світових хітів зміг з перших пісень завоювати аудиторію так, що навіть деякі глядачі не могли втриматись на місці та почали жваво підтанцьовувати. У цілому концерт пройшов на одному диханні, освітяни були у захваті та проводжали артиста гучними оваціями!

До речі, після концерту педагогів чекав ще один приємний сюрприз від Благодійного фонду Альберта Черепахи – святковий фуршет з пригощанням тортом на напоями. У художньому салоні районного будинку культури зібралось близько 350 гостей!!

Альберт Вікторович дуже задоволений, що зміг подарувати такі приємні емоції освітянам, бо на його думку, вчитель це не просто професія, вчитель – це ціле життя, яке наші педагоги кожний свій день віддають школі та учням, тому праця вчителя безцінна!

Категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *